ایده برای تی وی روم

ایده برای تی وی روم

Posted on 23مارس

ایده برای تی وی روم

توسط adminموضوعات مطالب آموزشیTags , بدون دیدگاه

ما میخواهیم در این جا چند ایده برای تی وی روم خانه های شما بدهیم

ایده برای تی وی روم

ما میخواهیم در این جا چند ایده برای تی وی روم خانه های شما بدهیم در خانه های مدرن ، جایی که فضا کمیاب است یا آپارتمان های کوچک امروزه ، همیشه فضای کافی برای یک منطقه جداگانه برای یک اتاق تلویزیون وجود ندارد. با این حال ، هر خانه باید یک فضای کوچک یا گوشه ای برای یک تلویزیون داشته باشد ، زیرا این محلی است که خانواده برای پیوند و معاشرت جمع می شوند.

به این چند نکته طراحی حرفه ای از اتاق های تلویزیون کوچک نگاهی بیندازید تا چند ایده در مورد چگونگی گنجاندن یکی از آنها در خانه خود داشته باشید.

 • از گوشه فضا استفاده کنید

ایده تی وی روم-تیک فرم

اگر فضای کافی برای یک اتاق تلویزیون مجزا وجود ندارد ، آن را در گوشه یک اتاق نشیمن قرار دهید. فضای بین دیوار و صندلی را تنظیم کنید و مبلمان و فرش را طوری تنظیم کنید که از فضای اصلی متفاوت به نظر برسد.

 • روشنایی را کنترل کنید

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

از نورپردازی برای کنترل خلق و خوی در فضای تلویزیون استفاده کنید تا یک فضای دنج ایجاد کنید که در آن بتوانید استراحت کنید و نمایش های مورد علاقه خود را تماشا کنید.

 • جداسازی رنگ

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

یک گزینه دیگر ایجاد یک محیط پویا در گوشه ای کوچک است که برای تماشای تلویزیون با استفاده از رنگ های روشن و متناقض با بقیه مناطق نشیمن ایجاد شده تا هوای متمایز به فضای تلویزیون داده شود.

 • استفاده از رنگ های تک

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

رنگ های خنثی به ایجاد فضای آرامش بخش کمک می کند. از سایه های خاکستری به همراه سیاه و سفید استفاده کنید تا اتاق تلویزیون مدرن و زیبا به نظر برسد.

 • تلویزیون در قفسه عمودی

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

تلویزیون را در مرکز یک دیوار کوچک قرار دهید و با قرار دادن بر روی قفسه بالاتر و نگه داشتن قفسه های پایین برای ذخیره سازی ، از فضای محدود دیوار حداکثر استفاده را ببرید. این امر به ایجاد تعادل بینایی در منطقه کمک می کند.

 • چوب گرم

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

یکی دیگر از گزینه های عالی برای ایجاد فضای تلویزیون دنج در یک فضا ، پوشاندن دیوارها و سقف با روکش های چوبی است. نور را به سقف و یک چراغ آویز اضافه کنید تا جِلوی گرم را تقویت کنید.

 • سبک مینیمالیستی

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

  سبک مینیمالیستی مناسب برای یک تلویزیون کوچک است زیرا از سایه های سبک استفاده می کند و فقط از چند لوازم جانبی استفاده می کند ، به نظر می رسد منطقه را مطبوع و جادار جلوه دهید.

 • از رنگ سفید استفاده کنید

ایده تی وی روم-تیک فرم

رنگ سفید برای یک منطقه کوچک یک انتخاب عالی است زیرا باعث می شود رنگ آن روشن و خوب باشد. برای یک فضای کوچکتر ، از تلویزیونی استفاده کنید که خیلی بزرگ نباشد تا فضا کوچکی به نظر نرسید.

 • استفاده از اشکال هندسی

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

برای به نمایش گذاشتن یک طاقچه طراح در فضای مورد نظر ، از هندسه برای قفسه ها استفاده کنید ، یا کمی لوازم جانبی روشن و چاپ هندسی را روی کوسن و دیوار اضافه کنید.

 • تقسیم قفسه ها

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

از قفسه های باز استفاده کنید تا فضای تلویزیون را از سایر قسمت های خانه تقسیم کنید. همچنین می توانید طراحی را با قفسه های ذخیره سازی در اطراف تلویزیون دیواری نصب کنید.

 • یک نقطه ی کانونی ایجاد کنید

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

در گوشه ای دنج ، ایده دیگر برای دادن هویت مشخص به فضای تلویزیون ایجاد یک نقاشی دیواری هنری و محاصره کردن صندلی با لوازم جانبی رنگی مانند فرش و نقاشی است.

 • نورافکن پیشرفته

ایده تی وی روم-تیک فرم

از نورهای لامپ برای ایجاد یک محیط بی نظیر در منطقه به شکل روشنایی پراکنده از قفسه های شناور یا نورپردازی استفاده کنید که نمایش زیبایی از نور را در دیوار اطراف تلویزیون نشان می دهد.

 • فضای چند منظوره

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

منطقه برای تلویزیون می تواند به عنوان یک دفتر خانه یا مطالعه در ساعات کاری دو برابر شود و شب ها به یک منطقه سرگرمی تبدیل شود. فضای کافی برای مخفی کردن درهم و برهمی طراحی کنید.

 • یک زمین بازی

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

از آنجا که فضای تلویزیون فضایی برای تفریح است ، در یک آپارتمان کوچک ، می توان آن را با یک اتاق بازی سرپوشیده برای کودکان ترکیب کرد. قفسه های رنگارنگ برای ذخیره اسباب بازی ها و صندلی های راحت اتاق را کامل می کند.

 • دیوار چوبی

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

وقتی فضای تلویزیون محدود است ، از تخته های چوبی دیواری به دیوار برای سوار کردن تلویزیون و یک کابین شناور برای ذخیره سازی استفاده کنید تا فضای آن به نظر بزرگ و کف آن فاقد لکه باشد.

 • استفاده از عکس و بافت

   

  ایده تی وی روم-تیک فرم

استفاده از کاغذ دیواری با مناظر یا پانل های سه بعدی که باعث ایجاد بافت در فضا می شود ، به دیوارهای فضای تلویزیون علاقه می یابد و همچنین از نظر دید بصری آن را از بقیه خانه ها جدا می کند.

 

نمونه کارهای تیک فرم:

تی وی روم در خیابان کارون

تی وی روم در پونک

در ادامه بخوانید:  دکوراسیون تی وی روم با چوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Back to Top