ایده برای شلف دیواری

ایده برای شلف دیواری

Posted on 04آوریل

ایده برای شلف دیواری

توسط adminموضوعات مطالب آموزشیTags , , بدون دیدگاه

ایده های زیادی برای شلف دیواری اتاق یا پذیرایی و… وجود دارد

ایده برای شلف دیواری

ایده های زیادی برای شلف دیواری اتاق یا پذیرایی و… وجود دارد، در این مطلب می خواهم ایده برای شلف دیواری مطرح کنم.

پس با من همراه باشید تا بتونید این ایده ها رو در فضای خودتون پیاده کنید

۱- شلف دیواری های چوبی

شلف دیواری های چوبی- تیک فرم

این جور شلف دیواری های می تواند ظاهر خوبی برای فضای اتاق شما به وجود بیاورد، بهتر است اندازه آن طوری باشد که بتوانید یه شی را به خوبی روی آن قرار دهید.

۲- ایده ی شلف دیواری برای کتاب های کودکان

 ایده ی شلف دیواری برای کتاب های کودکان-تیک فرم

این شلف دیواری های کودکان و نوجوانان نه تنها بسیار کاربردی هستند ، به خصوص در اتاق کوچکتر که بدون داشتن یک شلف دیواری کتاب جداگانه در آن ، می توانند انجام دهند ، جلد کتاب های بچه ها همیشه روشن و رنگی است و به این ترتیب افراد کوچک شما در انتخاب داستان خواب خود مشکلی نخواهند داشت.

مطمئناً می توانید از این شلف دیواری در اتاق دیگری برای کتاب های بزرگسالان استفاده کنید ، چیزی که به نظر می رسد مؤثر است.

من چند کتاب کافی شگفت انگیز روی میز قهوه دارم که دوست دارم آنها را در معرض نمایش بهتر قرار دهم ، و فکر می کنم شاید راه حل مناسبی را پیدا کرده ام. J

۳- شلف دیواری  مسی

شلف دیواری  مسی-تیک فرم

با وجود این که آنها بسیار کوچک هستند ، اما هنوز هم بسیار شیک به نظر می رسند و می توانند یک قطعه با ویژگی عالی را بخصوص در یک اتاق تک رنگ ایجاد کنند.

به دلیل نصب این وسایل چقدر کوچک و آسان ، می توانید از آنها در هر کجای خانه استفاده کنید ، خواه محلی برای نمایش در یک اتاق نشیمن باشد یا اتاق خواب. من فکر می کنم که مس می تواند از هر لوله کشی رنگی و ساحلی استفاده کند، با این وجود این مس بسیار مؤثر است و باعث شکوه و جذابیت صنعت سنتی می شود.

۴- شلف دیواری چوبی و چرمی معلق

شلف دیواری چوبی و چرمی معلق-تیک فرم

این شلف دیواری بسیار ساده است اما یک شلف دیواری زیبا به نظر می رسد. شما می توانید رنگ و چوب و چرم را تغییر دهید تا با اتاقی که این شلف دیواری را در آن آویزان کرده اید ، مطابقت داشته باشد ، اما فکر می کنم چوب نرم با رنگ روشن و در کنار چرم صورتی کمرنگ که در این مثال به کار رفته است، دوست داشتنی به نظر می رسد.

از آنجا که چوب موجود در این شلف دیواری چوبی و تعلیق چوب و چرم به لحاظ جسمی به چرم چسبیده نیست، احتمالاً بهتر است خیلی از وسایل حجیم را روی شلف دیواری قرار ندهید. من شخصاً به این موضوع اهمیت نمی دهم ، ظاهر شلف دیواری را آنقدر دوست دارم که ترجیح می دهم آن را به عنوان یک قطعه تزئینی تر، با یک دوربین پرنعمت و چند گل مانند در این مثال قرار دهم.

۵- شلف دیواری با طناب

ایده ی شلف دیواری طناب- تیک فرم

با رنگ چوب خاکستری، جزئیات فلزی و طناب، این شلف دیواری های طناب چیزی هستند که من می خواهم در آن از گاراژ یا اتاق ابزار خود آویزان کنم.این شلف دیواری به راحتی انجام می شود که می توانید به راحتی رنگ ها و مواد را تنظیم کنید تا آن را به صورت تزیینی به نمایش درآورید.

۶- شلف دیواری با کتاب

شلف دیواری با کتاب-تیک فرم

منظورم فقط شلف دیواری کتاب نیست، منظورم شلف دیواری ای از کتابهای واقعی است.

درست است که شما نمی توانید چیزهای زیادی را روی این شلف دیواری کتاب بگذارید ، اما فکر نمی کنم این خیلی اهمیت داشته باشد. به هیچ وجه فضای دیوار زیادی را به خود اختصاص نمی دهد ، بنابراین اگر بیشتر به عنوان یک قطعه از ویژگی های کار می کرد ، احساس نمی کردید اگر فضای بیشتری را هدر می دهید ، بیشتر از یک فضای ذخیره سازی عملی است. فکر می کنم اگر خودم این کار را می کردم ، سعی می کردم از رمان های مورد علاقه خود را پیدا کنم ، اما فکر می کنم ایده پوشش هر گونه جلد آسیب دیده در مقالات زیبا و با الگوبرداری نیز می تواند کمی رنگ ایجاد کند.

۷- استفاده از شلف دیواری

استفاده از شلف دیواری-تیک فرم

برای مثال به این عکس توجه کنید، نه تنها می توانید برای ایجاد شلف دیواری،  تخته های چوبی را در قسمت میانی قرار دهید، بلکه می توانید از گیره ها برای آویزان کردن کت، کیف، جواهرات نیز استفاده کنید، آنها را نیز نامگذاری کرده اید.

من فکر می کنم مکان مناسبی برای قرار دادن این وسیله در ورودی یک خانه خواهد بود. با داشتن آن در اینجا، نه تنها مکانی آسان برای آویز کردن کت به هنگام ورود به خانه، یا مکانی مفید برای نگه داشتن کلیدها و کیف پول، بلکه مکانی عالی برای داشتن یک عود یا شمع کوچک می باشد. این شلف دیواری از نظر ظاهری و عملی بسیار عالی است و اگرچه ممکن است ساخت آن کمی طول بکشد ، اما چیزی است که شما قادر خواهید بود سالهای بعد روزانه آن را نگه دارید و از آن استفاده کنید.

۸- شلف دیواری برش میوه

شلف دیواری برش میوه-تیک فرم

این شلف دیواری های برش میوه ای بسیار سرگرم کننده هستند و در اتاق خواب بچه ها شیرین و طراوت به نظر می رسند، بنابراین این ها می توانند رنگ و بویی کامل را به آن اضافه کنند.

می توانید هنگام تهیه برش های میوه خود ، یا انتخاب میوه هایی که با رنگ شما مطابقت دارد یا حتی در ایجاد انواع عجیب و شگفت انگیز خود، خلاق هستید. ساخت آنها بسیار ساده به نظر می رسد ، تنها دو بخش اصلی از آنهاست و برای نمایش چیزی مانند گیاهان گلدان یا چند کتاب ، یک تعمیر سریع بسیار عالی خواهد بود.

۹- شلف دیواری های حلق آویز

شلف دیواری های حلق آویز-تیک فرم

راهی که این شلف دیواری ها آویزان شده اند بسیار کم و شیک به نظر من می رسند ، با بند نازک سیاه و حلقه فلزی در قسمت بالا.

وقتی می خواهید وسایل خود را روی این شلف دیواری های حلق آویز قرار دهید، با چند خرده ریز یا گلدان آراسته شده زیبا به نظر می رسند. چوب سبک با رنگ استفاده شده در این مثال، آنها را بسیار ساده می کند، اما اگر می توانید چوب به راحتی می توان رنگ آمیزی کرد و چندین رنگ مختلف به راحتی در فروشگاه صنایع دستی محلی شما در دسترس خواهد بود.

۱۰- شلف دیواری لانه زنبوری

شلف دیواری لانه زنبوری-تیک فرم

یک مورد که قبلاً در مورد ایده های شلف دیواری به سبک لانه زنبوری نسبتاً غیر عملی داشتم این بود که شما نمی توانید خیلی روی آن کار کنید، اما این شلف دیواری خاص با داشتن یک شلف دیواری در وسط شش ضلعی کاملاً آن مشکل را حل می کند. البته، اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، به همین راحتی که می توانستید شلف دیواری های بیشتری اضافه کنید، یا مانند آنها در این مثال مخلوط کنید.

در ادامه بخوانید:  18 ایده اتاق خواب برای بزرگتر نشان دادن

۱۱- شلف دیواری نردبانی

شلف دیواری نردبانی-تیک فرم

آنچه در ابتدا چشمم را به این شلف دیواری نردبان جلب کرد این رنگ آبی نعناع زیبا و روشن است. من نمی دانم که در حال حاضر من در خانه ام جایی دارم که آن رنگ در آن کار کند، اما اکنون که آن را دیدم، می خواهم مکانی را پیدا کنم.

فارغ از اینکه در خانه یا خارج از خانه مانند مثال استفاده کنید، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از این ایده های شلف دیواری استفاده کنید.

۱۲- شلف دیواری در کمد

شلف دیواری در کمد-تیک فرم
شلف دیواری در کمد

اگر فضای ذخیره ای ندارید که این شلف دیواری در اتاق شما به کار بیاید، می توانید از آن داخل کمد استفاده کنید ساخت آنها دشوار به نظر نمی رسد و با توجه به فضا و نیازهای شما می توان تعداد و طول آنها را تنظیم کرد. این یک شلف دیواری مناسب برای ایده های اصلی شلف دیواری است.

۱۳- شلف دیواری برش چوب

شلف دیواری برش چوب- تیک فرم

مخلوط چوب و فلز گیر فوق العاده شیک است، و هنگام جمع شدن آنها مراحل بسیار اندکی در نظر گرفته می شود. این موارد در هر مکانی مناسب است، به خصوص به دلیل اینکه می توانید اندازه چوب مورد استفاده خود را انتخاب کنید. من فکر می کنم چند تا از این خوشه ها کنار هم قرار بگیرد، تا در آشپزخانه بطری ها و کوزه های روشن را به نمایش بگذارید.

۱۴-شلف دیواری پر کاربرد

شلف دیواری پر کاربرد-تیک فرم

در این مثال تعداد زیادی شی را نشان داده اند که می توان در شلف دیواری ها قرار داد.و ایده ی خوبی برای فضای دلخواه شما باشد.

۱۵- شلف دیواری برای قراردادن وسیله های تزیینی

شلف دیواری برای قراردادن وسیله های تزیینی- تیک فرم

در این شکل برای مثال از لیوان های رنگارنگ برای قرار دادن در شلف دیواری ها قرار داده شده، قطعاً می توانید از آن برای چیز دیگری استفاده کنید، شیشه باشد یا چیزی کاملاً غیر آشپزخانه. حتی می تواند در اتاق بچه ها با اسباب بازی های کوچک نرم و.. بسیار جالب به نظر برسد.

 

۱۶- ایده شلف دیواری باز

ایده شلف دیواری باز- تیک فرم

این ایده ی شلف دیواری باز ممکن است بسیار راحت باشد که در یک اتاق اغلب استفاده کنید مانند یک اتاق ناهار خوری، آشپزخانه یا اتاق نشیمن. هیچ محدودیتی در تعداد چیزهایی که می توانید از آن استفاده کنید وجود ندارد، و می توانید تصمیم بگیرید که از آن به عنوان فضای ذخیره سازی آسان برای مواردی مانند وسایل آشپزی یا به عنوان یک واحد نمایش برای عکس های خانوادگی استفاده کنید.

رنگ چوب در این مثال بسیار دوست داشتنی است، خصوصاً در برابر دیوارهای سفید. اگر خودتان این قفسه ها را درست می کردید شاید ایده خوبی باشد که قبل از تصمیم گیری نهایی، به رنگ های مختلف چوب نگاهی بیندازید، ببینید که کدام یک با دیوارها، کفپوش ها و سایر مبلمان شما به بهترین وجهی پیش می رود.

 

۱۷- شلف طلایی رنگ

شلف طلایی رنگ-تیک فرم

این ایده به خودی خود می تواند فضای زیبایی را در محیط به ارمغان بیاورد.

 

۱۸- شلف پنجره ای متحرک

شلف پنجره ای متحرک-تیک فرم

استفاده از شیشه برای قفسه ها بدین معنی است که در مقابل پنجره دیده نمی شود و این خطای دید را به وجود می آورد که گیاهان متحرک هستند.

این هم ایده ی خوبی برای بالکن منزلتان می تواند باشد.

 

۱۹- شلف های قاب

شلف های قاب-تیک فرم

این قفسه های قاب برای فضایی مانند یک میز یا یک تختخواب مناسب مناسب هستند، در جایی که ممکن است شما نیاز به یک قفسه برای قرار دادن چند چیز کوچک داشته باشید

می توانید فریم های جعبه ای بسیار عمیق را از فروشگاه ها خریداری کنید، بنابراین اگر می خواهید کارهایی را که در این فضا انجام شود، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آنها را روی دیوار نصب کنید.

 

۲۰- شلف های چوبی جامد

شلف های چوبی جامد-تیک فرم

این هم یک نمونه از شلف هایی است که برای خیلی ها میتواند قابل استفاده و زیبا باشد.

 

۲۱- شلف خانه عروسکی

شلف خانه عروسکی-تیک فرم

برای کودکان هم می شود با ترکیب رنگ های شاد شلف مناسبی ایجاد کرد تا بتوانند وسیله هایشان را در آن قرار دهند.

 

۲۲- شلف ها با مدل های متفاوت

شلف- تیک فرم

استفاده از کوربل ها (در ساختمان های آهنکانکرتی به قسمت های برجسته که به عنوان اتکا وزن بردار گادر جهت بار برداری ونگهداری ان بکار میرود کربل میگویند.) برای پشتیبانی از شلف ها روشی عالی برای ساده نگه داشتن آنها و در عین حال اضافه کردن چیز خاصی است. شما می توانید طیف گسترده ای از کورب های مختلف را که طیف گسترده ای از نقاط قیمت را در بر می گیرد، بدست آورید.

این شلف های Corbel یک روش عالی برای نصب شلف ها در وسط دیوار بدون نیاز به اضافه کردن تکیه گاه های حجیم یا جزئیات فلزی هستند. لازم نیست بیش از حد مراقب باشید یا محدود کنید.

 

۲۳- شلف چوبی حلق آویز

شلف چوبی حلق آویز-تیک فرم

در این شلف با استفاده از طناب و لوله ای که در قسمت بالایی آن قرار دارد می تواند ایده ی جالبی برای فضای شما باشد.

 

۲۴- ایده ی قفسه بندی صنعتی

ایده ی قفسه بندی صنعتی-تیک فرم

این یک روش بسیار ظریف است برای اضافه کردن برخی از وسیله های صنعتی، اگر می خواهید آن ها را در فضای کاری خود قرار دهید، ایده ی عالی برای شروع است.

 

۲۵- شلف برای کتاب

شلف برای کتاب-تیک فرم

این شلف های کاغذ دیواری نمونه ای کامل از چگونگی کار ساده ای است و وسیله های کوچک خود را اضافه می کنید تا آن را شخصی تر و مناسب خانه تان کنید.

لازم است این شلف  ها را در جایی در نزدیکی مبل یا صندلی هایی مانند این مثال قرار دهید، در غیر این صورت، نمی توانید از قسمت زیرین آنها استفاده کنید. با این گفته شما اگر می خواستید می توانید قسمت بالایی و کناره های قفسه ها را نیز بپوشانید سعی کنید از کاغذ دیواری برای این نوع شلف ها استفاده کنید تا جلوه ی خوبی به فضای شما بدهد.

 

۲۶- شلف های گوشه ای

شلف های گوشه ای-تیک فرم

این نوع شلف ها هم می تواند در قسمت گوشه ی دیوار نصب کرده و از فضای خود حداکثر استفاده را داشته باشید.

 

۲۷- شلف جعبه ای چوبی حلق آویز

شلف جعبه ای چوبی حلق آویز-تیک فرم

انتظار نداشته باشید یک فضا به همین سادگی ایجاد کنید تا چنین قفسه زیبا و زیبا به وجود آورد. با گذر با دیدن ایده های وسوسه انگیر می توانید جلوه ی خوبی به فضای خود بدهید.

 

من مطمئن هستم شما با دیدن این ایده ها صبر نمیکنید، و سریعاً دست به کار میشوید تا حداقل یکی از این ایده ها را اجرا کنید. 🙂

 

برای ثبت سفارش این فرم را پر کنید، سریعا با شما تماس میگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Back to Top