نحوه چیدمان اتاق خواب کوچک

نحوه چیدمان اتاق خواب کوچک

Posted on 16مارس

نحوه چیدمان اتاق خواب کوچک

توسط adminموضوعات مطالب آموزشیTags , , بدون دیدگاه

برای چیدن اتاق خواب کوچک با وسایل بزرگ می توانند احساس دنج یا گرفتگی کنند

نحوه چیدمان اتاق خواب کوچک

برای چیدن اتاق خواب کوچک با وسایل بزرگ می توانند احساس دنج یا گرفتگی کنند. تنظیم وسایل اتاق خواب بسیار ساده تر است اگر می توانید قبل از جابجایی یک سری وسایل، الگوها و قرارگیری را در ذهن خود تجسم کنید. هنوز ممکن است فضای کم و بیش از آنچه پیش بینی می کنید ، داشته باشید و مکان مناسب برای تخت به هیچ وجه عالی نخواهد بود.بنابراین بهتر است وسیله های بزرگ را ابتدا قرار دهید، مثل:تخت خواب، کمد حتی مبل یا صندلی و..

۱- ابتدا طول و عرض تختخواب و سایر قطعات بزرگ اتاق خواب را اندازه بگیرید.

برای نوشتن این شماره ها از قلم و کاغذ کمک بگیرید. به آنها برای مرجع احتیاج دارید. طول و عرض اتاق را اندازه گیری کنید تا دقیقاً بدانید که چقدر فضا برای قرار دادن وسایلتان دارید. برای ایده گرفتن بیشتر از فضای اتاق خواب کوچک ، عکس های ما را نگاه کنید.

نحوه چیدمان اتاق خواب کوچک-تیک فرم
نحوه چیدمان اتاق خواب کوچک

۲-نحوه چیدمان

به طور معمول ، تختخواب بزرگترین قطعه مبلمان اتاق خواب است. در اتاق های بزرگ ، تختخواب را در گوشه و کنار قرار دهید تا ظاهری چشمگیر و عاشقانه داشته باشید. در اتاق خواب های متوسط ​​و کوچک ، آن را در مقابل دیوار روبروی درب قرار دهید.

تختخواب معمولاً قطعه اصلی اتاق خواب است که بیشترین فضا را به خود اختصاص می دهد. هنگامی که می دانید تختخواب در کجا قرار دارد ، قرار دادن وسایل دیگر راحت تر خواهید بود. اگر از زاویه و قرارگیری تختخواب راحت هستید ، آن را در آنجا نگه دارید. باید فضا کافی در کنار تخت وجود داشته باشد تا به راحتی صبح (یا وسط شب) از خواب برخیزید و بدون آنکه وسیله ای جابجا کنید.

در ادامه بخوانید:  دکوراسیون تی وی روم با چوب

 

۳- بزرگترین اثاثیه بعدی را در اتاق قرار دهید که احتمالاً کمد است.

فضای کافی بین کمد و موارد دیگر را داشته باشید تا به همه کشوها دسترسی پیدا کنید. به همین ترتیب ، اگر میز را در اتاق قرار می دهید ، فضای صندلی میز را نیز بگذارید.

 

۴- وسایل کوچکتر مانند دکوری ها و دکوراسیون دیوار را در اتاق آخر قرار دهید.

دستکاری این وسایل کوچکتر آسان تر از قرار دادن قطعات بزرگ آسان تر است. همچنین می توانید چند مورد کوچک را که کارایی چندانی ندارند کنار بگذارید.

 

۵- حالا بهتر است خود را در حالتی قرار دهید که می خواهید از تمامی وسیله های اتاق خواب استفاده کنید اتاق را رها کنید و دوباره وارد شوید.

وانمود کنید که می خواهید به وسایل مبلمان بروید: مثلاً می خواهید به رختخواب بروید ، یا چیزی را از کمد بردارید. اگر برای جلوگیری از وارد شدن به گوشه های میز یا سایر وسایل باید وسیله ای جابجا کنید، شاید لازم باشد اتاق را کمی متفاوت تر ترتیب دهید.

 

۶- به راحتی فکر کنید.

به چیدمان و عملکرد اتاق خواب خود توجه کنید. به مناطق پر سروصدا .مثلا یک اشتباه معمول: قرار دادن تختخواب زیر یک پنجره است ، زیرا گرما و سرما از پنجره ممکن است خوابیدن را مشکل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Back to Top