۱۸ ایده اتاق خواب برای بزرگتر نشان دادن

۱۸ ایده اتاق خواب برای بزرگتر نشان دادن

Posted on 28مارس

۱۸ ایده اتاق خواب برای بزرگتر نشان دادن

توسط adminموضوعات مطالب آموزشیTags , , بدون دیدگاه

ایده های مدرن و لوکس اغلب به شما می گویند که شما باید در اتاق خواب خود یک اتاق نشیمن ، دفتر کوچک یا یک تختخواب به اندازه پادشاه داشته باشید

۱۸ایده اتاق خواب برای بزرگتر نشان دادن

ایده های مدرن و لوکس اغلب به شما می گویند که شما باید در اتاق خواب خود یک اتاق نشیمن ، دفتر کوچک یا یک تختخواب به اندازه پادشاه داشته باشید ، فراموش نکنید که کارکرد اصلی اتاق خواب مکانی برای استراحت و شارژ مجدد است. و لازم نیست کارهای زیادی انجام دهید تا یک فضای زیبا برای این کار ایجاد کنید. پس با ما با ۱۸ ایده اتاق خواب  همراه باشد. 🙂

اتاق خواب کوچک شما ممکن است نعمت یک خواب بهتر در شب باشد. انجمن خواب آمریکا توصیه می کند فعالیت های تحریک کننده را از اتاق خواب خارج کنید. آنها هشدار می دهند که حواس پرتی هایی مانند تلویزیون ، اینترنت و کار می تواند الگوی خواب شما را مختل کند. بنابراین ، هرچه در اتاق خواب خود انجام این فعالیت ها کمتر انجام شود ، خواب بیشتری برای خود تنظیم می کنید. این برای طراحی هوشمند چطور است؟

در اینجا ایده های تزئین اتاق کوچک برای کمک به شما در ایجاد فضای اتاق خواب وجود دارد که ممکن است از نظر دید کلی کوچک باشد اما به سبک بزرگ است.

 

 1. ایده های تزئینی سبک و روشن

   

  ایده های تزئینی سبک و روشن-تیک فرم

رنگ سفید یک انتخاب گسترده و کاربردی برای دکور اتاق خواب کوچک است. این فضای را از نگاه بیش از حد شلوغ یا جعبه ای دور نگه می دارد. نقاشی رنگ اتاق خواب شما باعث می شود بزرگتر به نظر برسید. استفاده از رنگ های سفید یا روشن تر با عدم وجود فضای بزرگ دیوار برای روشن تر کردن فضای شما مبارزه می کند.

برای اینکه اتاق خواب کوچک خود را از احساس سرما و یا خالی بودن دور کنید ، سفیده های خود را با بافت های مختلف و الگوهای سفید ترکیب کنید. در اتاق خواب فوق ، اضافه کردن ساده لامپ های پرتابی طرح دار اتاق باعث شده این فضا به فضایی شیک تبدیل شود.

 

 1. تخت خواب دنج

   

  تخت خواب دنج-تیک فرم

برای به حداکثر رساندن فضای کف ، تختخواب خود را در مقابل دیوار یا گوشه ای قرار دهید. این اثر باعث ایجاد یک منطقه خواب می شود که احساس گرمی و دنج می کند. اگر بیش از حد شبیه خوابگاه دانشگاه است ، یک سیستم گوشه ای با دو هدفون اضافه کنید تا ظاهری تمام شده و طراحی خوب را به اتاق خواب ببخشید.

 

 1. سبک مینیمالیستی

   

  سبک مینیمالیستی-تیک فرم

با تقسیم کردن وسایل مورد علاقه خود ، فضای اتاق خواب کوچک خود را اضافه کنید.قطعات و لوازم مبلمان را در اتاق خواب به حداقل برسانید.

حتی است از سازه های داخلی و معاصر براق استفاده کنید. یک فضای داخلی مناسب در اطراف تختخواب شما ضمن اضافه کردن فضای انبارداری ، فضای خواب دنج را ایجاد می کند.

 

 1. استفاده از آیینه

   

  استفاده از آینه - تیک فرم

آینه ها با ایجاد توهم اتاق بزرگتر ، اتاق خواب کوچک را گسترش می دهند. قرار دادن آینه برای بازتاب نور یک پنجره نیز تنها راه افزایش نور طبیعی در فضای شماست.

ساده ترین راه برای درج آینه بزرگ در فضای خود این روش است. یک آینه به طول بدنه بخرید و در مقابل دیوار قرار دهید.

 

 1. انتخاب درست تخت خواب

   

  انتخاب درست تخت خواب-تیک فرم

اگر به تازگی میخواهید تخت خوابی تهیه کنید به شما توصیه می کنیم تخت خوابی تهیه کنید که در قسمت زیری آن کشو قرار داشته باشد، اینطوری از فضای خود حداکثر استفاده را می برید و می توانید وسایل خود را در آن قرار دهید.

مانند نمونه کار زیر که توسط شرکت تیک فرم ساخته شده

نمونه کار تیک فرم در سبلان خانم خورشیدی
نمونه کار تیک فرم در سبلان خانم خورشیدی
نمونه کار تیک فرم در سبلان
نمونه کار تیک فرم در سبلان

 

 1. اگر سقف اتاق بلند است

   

  سقف اتاق بلند-تیک فرم

اگر سقف اتاقتان بلند است و در کف اتاق فضای کافی ندارید می توانید مانند این شکل فضای خود را طراحی کنید

این مورد بیشتر برای تخت های دو طبقه ای مناسب هستند که حداقل فضا استفاده شود، در نظر داشته باشید فضایی را برای قراردادن نردبان یا صندلی زیر آن اضافه کنید.

این مورد برای همه ی اتاق ها کارایی ندارد.

 

 1. کاغذ دیواری هایی با تصاویر جسورانه

   

  کاغذ دیواری هایی با تصاویر جسورانه-تیک فرم

فقط به دلیل کوچک بودن اتاق خواب شما به این معنی نیست که باید کسل کننده باشد یک الگوی کاغذ دیواری جسورانه را به یک دیوار خاص اضافه کنید.

هنگام انتخاب کاغذ دیواری ، یک الگوی در مقیاس بزرگ را بر روی یک مدل کوچک و شلوغ انتخاب کنید. فراموش نکنید که با هماهنگی تختخواب خود با کاغذ دیواری زیبا و جدید ، ظاهری منسجم ایجاد کنید.

 

 1. قفسه های شناور

   

  قفسه های شناور-تیک فرم

قفسه شناور همه کاره می تواند در یک اتاق خواب کوچک به روش های بسیار مفیدی کار کند. در اینجا چند ایده تزئین قفسه شناور برای اتاق خواب آورده شده است:

 •  یک میز
 •  یک قفسه کتاب
 • مکانی برای نگهداری مجموعه ای از لباس های مدرن جعبه های رنگارنگ و لوازم جانبی یک میز لپ تاپ

 

 1. طاقچه دیوار

   

  طاقچه دیوار-تیک فرم

اگر دیوار شما طاقچه دارد، از این قسمت می توانید استفاده خوبی کنید مانند قرار دادن ساعت زنگ دار،گلدان یا وسیله های شخصی.

 

 1. میز شناور

   

  میز شناور-تیک فرم

آیا دفتر خانه شما در اتاق خواب کوچک شما است؟ فضای خود را با یک میز شناور به حداکثر برسانید ، که در اصل یک قفسه شناور فوق العاده بزرگ است. می توانید با قرار دادن تکه تخته سه لا در بالای دو براکت قفسه ، یک میز شناورایجاد کنید. سپس یک صندلی راحت را زیر آن بکشید و تمام!

 

 1. استفاده از بالش رنگارنگ

   

  استفاده از بالش رنگارنگ-تیک فرم

اگر عاشق رنگ هستید ، اما یک اتاق تمام رنگ سفید را ترجیح می دهید تا فضای کوچک شما بزرگتر به نظر برسد، به سادگی با بالش یا ملحفه می توانید رنگ خود را به اتاق اضافه کنید.

آیا نمی توانید در مورد طرح رنگ تصمیم بگیرید؟ (لطفا به این مطلب آموزشی مراجعه کنید.)

البته این عکس می تواند ایده ی خوبی باشد. می توانید به همان اندازه که می خواهید از این رنگ استفاده کنید. (ترکیب و مطابقت) و از آن لذت ببرید!

 

 1. لوستر چشم نواز

   

  لوستر چشم نواز- تیک فرم

گزینه ای برای ایده های تزئین اتاق خواب کوچک! اضافه کردن یک لوستر یا نور آویز منحصر به فرد راهی عالی برای قرار دادن اتاق شما به کانون و اضافه کردن مقداری نورپردازی فضا است.

لوستری را انتخاب کنید که متناسب با سبک شما باشد – مدرن و براق ، چشمک زن و پر زرق و برق ، زیبا و سنتی – انواع وسایل که می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت لوستر مدنظرتان را پیدا و خرید کنید.

 

 1. فرش اتاق خواب

   

  فرش اتاق خواب-تیک فرم

افراد غالباً اتاق خواب خود را با تزیین روی دیوارها ، قفسه ها ، مبلمان و ملافه ها متمرکز می کنند. اما کف را فراموش نکنید. فرش جالب می تواند فوراً گرما را به اتاق یا رنگ اضافه کند. با بافت بازی کنید و چیزی را پیدا کنید که به نظر خوب برسد و روی پاهای شما احساس خوبی داشته باشد.

 1. قفسه بندی کنار تخت خواب

   

  قفسه بندی کنار تخت خواب- تیک فرم

یکی دیگر از ایده های کنار تخت خواب – قفسه بندی است  قفسه ها به عنوان یک کارکرد عالی  می توانید جلوه ی خوبی به اتاق خواب بدهند. می توانید آنها را در ارتفاع کاملی قرار دهید و اگر آن را دوست دارید می توانید برش قفسه بندی را به اندازه دقیقی که متناسب با اتاق خواب شماست ، بدست آورید.

 

 1. فضای سبز زرق و برق دار

   

  فضای سبز زرق و برق دار-تیک فرم

اتاق را برای گیاهان بسازید! فقط به دلیل اینکه اتاق خواب شما کوچک است ، به این معنی نیست که باید از فضای سبز صرفنظر کنید. افزودن گیاهان خانگی به اتاق شما باعث می شود احساس راحتی بیشتری داشته باشید و گیاهان در حقیقت به تمیز کردن هوا کمک می کنند. برای به حداکثر رساندن فضا ، از فضای دیوار استفاده کنید(مانند عکس زیر). آنها گیاهان شما را به آثار هنری تبدیل می کنند.

 

 1. چراغهای رشته ای درخشان

   

  چراغهای رشته ای درخشان- تیک فرم

چراغهای رشته فقط مخصوص فصل تعطیلات نیستند! آنها یک روش جالب برای ایجاد نورپردازی جالب و یا ویژگی های هنری در یک اتاق خواب کوچک هستند. آنها را بر روی دیوار ، سقف ، یا هر مکانی که می توانید تصور کنید آویزان کنید. و چراغ های ریز در طیف گسترده ای از رنگ ها قرار می گیرند تا اتاق خواب کوچک شما حتی جادویی تر به نظر برسد.

 

 1. طرح رنگی با کنتراست بالا

  طرح رنگی با کنتراست بالا - تیک فرم

جفت کردن سفید با رنگی با کنتراست بالا روشی بزرگ برای تزئین اتاق خواب کوچک است. فقط با یک رنگ جسورانه ، به علاوه سفید ، نمای چشمگیری را ایجاد می کند. و می توانید از این اثر کنتراست بالا در رختخواب ، دیوارپوش ، کارهای هنری ، فرش و موارد دیگر استفاده کنید. در اینجا برخی از ترکیب های مورد علاقه ما با کنتراست بالا آورده شده است:

 

 1. استفاده از تابلوهای کوچک

   

  استفاده از تابلوهای کوچک - تیک فرم

اتاق های کوچک مکان مناسبی برای ایجاد باریکترین گالری هنری است. شما حتی می توانید با نقاشی بوم های کوچک یا بوم با اندازه های مختلف که در سمت کوچکتر قرار دارد ، هنر خود را بسازید.

همچنین ، در نظر بگیرید که عکس های مورد علاقه خود را در اندازه های ۳ × ۵ یا ۴×۶ چاپ کنید و آنها را روی دیوار نشان دهید. هر چه بیشتر و کوچکتر بهتر است!

 

در ادامه بخوانید:  ایده برای شلف دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Back to Top